To jesteśmy my 😉

Studio Tańca IFLY – placówka założona w 2012 roku w Mysłowicach. Szkoląca tancerzy od 4 do 18 roku życia, posiadająca na swoim koncie wiele sukcesów, medali i wyróżnień na szczeblu ogólnopolskim.

Nasi tancerzy uczestniczyli w wydarzeniach takich jak np. Mistrzostwa Świata w plażowej piłce siatkowej, przegląd artystyczny Mysłowice Mają Talent czy Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Zatrudniani przez nas instruktorzy to prawdziwi pasjonaci tańca, ciągle poszerzający swoje umiejętności, uczestniczący w ogólnoświatowej scenie tanecznej, występujących w różnego rodzaju programach (m.in. Got To Dance – Tylko Taniec, Mam Talent), teledyskach, projektach tanecznych czy ogólnopolskich a nawet ogólnoświatowych zawodach.

W swojej ofercie studio posiada zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży a także zajęcia fitness dla dorosłych, warsztaty taneczne, letnie i zimowe obozy młodzieżowe, wyjazdy i szkolenia dla dorosłych, porady w zakresie zdrowego trybu życia, oprawę taneczną eventów, zajęcia indywidualne czy kursy pierwszego tańca weselnego.

I Fly

Studio taneczne i fitness

Close Menu